Blog z poradami pożyczkowymi

Obecnie istnieje wiele sposobów na sprawdzenie klienta bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.

Pożyczki bez przelewania grosza – sposoby weryfikacji danych klienta

Jedną z najpopularniejszych metod sprawdzenia danych wnioskodawcy jest tzw. przelew weryfikacyjny. Obecnie jednak, istnieje kilka innych sposobów na zaciągnięcie pożyczki bez przelewania grosza na konto pożyczkodawcy.


Dzięki nowej ustawie zwiększą się karty za niesłuszny wpis do rejestru

Rejestr dłużników BIG – jakie zmiany przewiduje nowa ustawa o BIG?

Wpisanie do rejestru dłużników wiąże się z wieloma nieprzyjemnymi konsekwencjami. Czy wiesz, jak szybko możesz trafić do KRD lub innego spisu dłużników? W listopadzie zmieniają się zasady funkcjonowania rejestrów. Bądź na nie gotowy.


Emeryci również mogą zaciągnąć zobowiązanie finansowe

Pożyczka dla emeryta – to możliwe

Świadczenia emerytalne mogą się często okazać niewystarczające, jeżeli planujemy dodatkowe wydatki. Sprawdź, kiedy możesz otrzymać pożyczkę dla emeryta i jakie warunki musisz spełnić.


26 sierpnia odbył się turniej Ratka Cup!

Ratka Cup 2017 już za nami!

26 sierpnia na plaży miejskiej w Olsztynie odbył się turniej piłki nożnej plażowej – Ratka.pl Cup 2017. Długo wyczekiwane wydarzenie skupiło większość mieszkańców miasta, którzy z zaciekawieniem przyglądali się grze na boisku. Sprawdź relację z wydarzenia.


Jak sprawdzić czy ktoś wziął pożyczkę na moje dane osobowe?

Zgubiony dowód – jak sprawdzić, czy ktoś wziął na mnie chwilówkę?

Wybrane firmy pożyczkowe oferują pożyczki na dowód osobisty. Zdarza się jednak, że dokument ten może wpaść w niepowołane ręce. W takiej sytuacji może dojść do próby wyłudzenia pożyczki na nasze dane osobowe. Poznaj zatem skuteczne rozwiązania, które pomogą w ochronie przed wyłudzeniem oraz sprawdź, co zrobić w sytuacji, gdy na takie kroki jest już za późno.


Ratka Cup 2017 odbędzie się 26 sierpnia!

Ratka.pl Cup 2017 już w najbliższą sobotę!

Zgłoś swą drużynę w turnieju piłkarskim Ratka.pl Cup 2017 i wygraj 500 zł na zakup sprzętu sportowego! Turniej już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia na plaży miejskiej w Olsztynie.