Pożyczki pozabankowe

Niektóre firmy oferują konsolidację pożyczek.

Konsolidacja pożyczek pozabankowych – na czym to polega?

Problem ze spłatą pożyczek pozabankowych wcale nie musi oznaczać tragicznych skutków. Wystarczy, że zdecydujesz się na konsolidację chwilówek, a twoje kłopoty finansowe rozwiążą się same.


Myślisz o pożyczce? Pamiętaj o prowizji i oprocentowaniu!

Prowizja i oprocentowanie − pamiętaj o nich, gdy bierzesz pożyczkę pozabankową

Prowizja i oprocentowanie pożyczki często traktowane są jak kwestie drugoplanowe. Jednak pominięcie ich może skutkować zaskoczeniem, gdy rata okazuje się być większa niż zakładaliśmy.


Wybór pożyczki jest łatwiejszy po porównaniu ofert

Jak odnaleźć najtańszą pozabankową pożyczkę na raty?

Pożyczka pozabankowa w systemie ratalnym jest kuszącą opcją. Myślimy o niej, zwłaszcza gdy pojawiają się większe wydatki. Niestety nie zawsze wiemy, gdzie szukać najtańszych ofert.


Bezpieczne pożyczki - czy to możliwe?

Czy pożyczki pozabankowe są bezpieczne?

Każdy, kto rozważa wzięcie pożyczki na raty, powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo. Oferta, z której zamierzamy skorzystać musi pochodzić od wiarygodnego pożyczkodawcy. Możemy to sprawdzić za pomocą porównywarek online. Rzetelnego usługodawcę rozpoznamy też po tym, że treść jego oferty jest zrozumiała i nie budzi wątpliwości.


Czy trzeba mieć udokumentowane zarobki by dostać pożyczkę?

Dochód – jest konieczny do podjęcia pożyczki pozabankowej?

Dochód w udokumentowanej formie jest wymogiem koniecznym do otrzymania zastrzyku gotówki w banku. Jednak instytucje pozabankowe działają zgodnie z mniej restrykcyjnymi wymaganiami.