Pożyczki na raty

Rata balonowa jest stosowana w kredytach samochodowych.

Co to jest rata balonowa?

Kredyt samochodowy z ratą balonową to kredyt umożliwiający spłacanie początkowo wyłącznie odsetek kredytu. Ostatnia rata (rata balonowa) będzie obejmowała zarówno odsetki, jak i kapitał.


Pożyczka na wakacje!

Pożyczka na wakacje. Jak zaplanować wczasy na raty?

Pożyczka na wakacje to oferta firm pożyczkowych działających online. Warto po nią sięgnąć, jeśli nasz budżet nie jest odpowiednio duży, a chcemy zrealizować swoje plany. Pamiętajmy, aby spełnić najważniejsze warunki pożyczkodawcy. Jednym z nich jest posiadanie odpowiedniego wieku, a także konta w banku.


Pożyczki bez zaświadczeń

Pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń – czy to możliwe?

Twoja zdolność kredytowa nie pozwala na zadłużenie w banku? Weź pożyczkę ratalną. Możesz wnioskować nawet o 10 000 złotych. W tym celu musisz wykazać stały dochód oraz nie figurować w rejestrach dłużników.


Pożyczki prywatne i społecznościowe to ciekawa alternatywa dla kredytów bankowych.

Pożyczki prywatne i społecznościowe a standardowe pożyczki ratalne

W ostatnich latach, pożyczki prywatne zdobyły dużą popularność niemalże na całym świecie. Indywidualni pożyczkodawcy zwykle kuszą klientów korzystnymi ofertami. Czy taki rodzaj zobowiązania jest jednak bezpieczny?


Składasz wniosek o pożyczkę − dobrze się do tego przygotuj!

O czym pamiętać wypełniając wniosek o pożyczkę ratalną?

Pożyczki ratalne zyskują coraz większe zainteresowanie. Nikogo to nie dziwi, to przecież bardzo wygodna metoda finansowania większych wydatków, na które nie chcemy brać kredytów. Jednak żeby otrzymać potrzebne pieniądze, najpierw musimy wypełnić wniosek.


Pożyczka na raty i u pracodawcy – co wybrać?

Pożyczka na raty czy pożyczka od pracodawcy?

Niekiedy potrzebujemy wsparcia finansowego. Czasem wynika to z nagłych wydatków, a w innym przypadku po prostu musimy przetrwać do wypłaty. Gdy znajdziemy się w takiej sytuacji, warto pomyśleć o pożyczce ratalnej lub o wsparciu od pracodawcy.