Wspieramy „Bieg bez medalu”

„Bieg bez medalu” to wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć! 2 kwietnia we Wrocławiu startujemy nie dla medalu, miejsca na podium czy życiowego rekordu, lecz aby wspomóc finansowo dwie dziewczynki – Darię i Oliwię Nowak.

Wspieramy „Bieg bez medalu”

Ratka.pl również zamierza wspomóc całą akcję – ufundowaliśmy tablet marki Samsung, który zostanie rozlosowany wśród wszystkich uczestników biegu. Ponadto zapłacimy 1 zł za każdy pokonany przez wszystkich uczestników kilometr, czyli jeżeli organizatorzy zbiorą 100 osób, które przebiegną po 6 km – Ratka przeleje na konto fundacji 600 zł. Nie wahaj się więc i przyjdź 2 kwietnia do Parku Wschodniego – zysk z całej imprezy posłuży do zakupu specjalistycznych wózków dla dwóch nieuleczalnie chorych dziewczynek – Darii i Oliwii Nowak.

Pomoc nie tylko od święta

Pomoc chorym i potrzebującym jest niezwykle ważna, dlatego powstają kolejne akcje, które służą jej udzielaniu – wiele z nich wiąże się z kulturą lub sportem. Wspieranie takich przedsięwzięć zawsze jest słuszne, ponieważ umożliwia wielu osobom i projektom rozwój. Dla przykładu, Ratka jest partnerem Socios Stomil nie od dziś. Współpraca trwa z powodzeniem i widać tego efekty. Dzięki wsparciu ze strony firmy, możliwe jest realizowanie nowych pomysłów. Jest to ważne zarówno dla klubu, jak i jego kibiców.

Warto szukać uczciwych pożyczkodawców

Obecnie znalezienie uczciwej firmy pożyczkowej wymaga zdobycia wielu informacji, które pozwolą zweryfikować jakość jej oferty. Jeśli chcemy znaleźć wiarygodnego pożyczkodawcę, powinniśmy korzystać z dostępnych w internecie danych. Dzięki porównywarkom pożyczkowym i rankingom, które dostępne są na profesjonalnych portalach, możemy poszerzyć nasza wiedzę.

Szukając najlepszej dla nas możliwości, warto  jest zapoznawać się z markami, które zyskały uznanie zarówno ze strony ekspertów jak również osób korzystających z ich usług. Warto zauważyć, że firma Ratka.pl została wyróżniona Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy. Nie dziwi zatem fakt, że jako instytucja pozabankowa zyskuje coraz większe zainteresowanie i cieszy się dobrą opinią wśród rosnącej liczby klientów.

Nie przegap

„Bieg bez medalu” odbędzie się na terenie Parku Wschodniego we Wrocławiu 2 kwietnia o godzinie 11.00. Organizatorzy przewidzieli 3 różne warianty odległości do wyboru – 3, 6 lub 9 km, zatem nawet początkujący biegacze znajdą coś dla siebie. Nie zwlekaj – przyjdź i pomóż!