Ratka.pl została partnerem Socios Stomil

„Bardzo cieszymy się, że kolejna firma nam zaufała. Wsparcie finansowe od ratka.pl pomoże nam zrealizować kolejne akcje promujące Stomil Olsztyn. Mamy głowy pełne pomysłów, a razem możemy zdziałać więcej. Podczas meczu z GKS-em Katowice będzie wisiał już baner ratka.pl, a wkrótce będzie realizować kolejne nasze akcje” – komentuje Robert Khnote, przedstawiciel Socios Stomil.

Socios w Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn to klub założony 15 lipca 1945 roku. Jest to najbardziej utytułowany piłkarski klub na Warmii i Mazurach, wystąpił w ośmiu sezonach w ekstraklasie oraz dwukrotnie awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski. Środowiska kibicowskie w Olsztynie od lat aktywnie wspierają działanie Stomilu.

Nawiązanie współpracy ze stowarzyszeniem Socios Stomil to kolejny krok w naszej działalności pozabiznesowej. Zawsze staramy się dostrzegać ciekawe inicjatywy oraz je wspierać. Piłka nożna jest dyscypliną sportową, która cieszy się w Polsce największą popularnością, a Stomil Olsztyn jest najpopularniejszym klubem piłkarskim na Warmii. Przedstawiciele Socios Stomil wykonują kawał świetnej roboty i aktywizują fanów zarówno tych najmłodszych, jak i tych, którzy od lat wiernie kibicują Stomilowi. Banery Ratka.pl na stadionie będą dla nas powodem do dumy – dodaje Ivanna Molodozhenya, ekspert Ratka.pl.

Ratka.pl to gracz na rynku pożyczek pozabankowych udzielanych w systemie ratalnym. Firma jest pośrednikiem Aasa Polska spółki należącej do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która z powodzeniem działa na międzynarodowych rynkach pożyczkowych od 2010 roku. Aasa Polska oferuje pożyczki online na raty. Firma działa zgodnie z regułami wypracowanymi przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC), zasadami odpowiedzialnego pożyczania (certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca Loan Magazine) oraz w oparciu o regulacje prawne.

Socios Stomil to stowarzyszenie sympatyków Stomilu Olsztyn, którzy biorą aktywny udział w rozwoju Dumy Warmii. Głównym założeniem jest zjednoczenia wszystkich fanów OKS-u, niezależnie od poglądów, miejsca zamieszkania i statusu społecznego, w celu wspierania największego klubu piłkarskiego w regionie, dbania o jego dobrego imię i aktywny rozwój klubu w przyszłości. Stowarzyszenie kładzie duży nacisk na aktywizację środowiska kibiców i sympatyków klubu.