Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy dla Ratka.pl

Przed zaciągnięciem jakiegokolwiek zobowiązania finansowego należy najpierw sprawdzić dokładnie dostępne firmy pożyczkowe i wybrać ofertę takiej, która posiada na swoim koncie wiele pozytywnych opinii i jest godna zaufania. Pomoże nam to uniknąć przykrych niespodzianek i problemów z niesolidnymi pożyczkodawcami.

Wybierz Ratka.pl

Takim sprawdzonym typem jest z pewnością Ratka.pl – firma posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku pożyczek pozabankowych. Poza uznaniem wśród swoich klientów i wieloma pozytywnymi opiniami, o jej uczciwości i rzetelności świadczy również przyznanie Certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy przez serwis loan-magazine.pl.

Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy – co to jest?

Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy to tytuł, który uzyskują jedynie firmy postępujące w sposób etyczny. Dbają one o dobro swoich klientów, przede wszystkim za pomocą odpowiedniej analizy jego sytuacji finansowej przed udzieleniem zobowiązania – tak, aby nie popadł on w finansowe tarapaty oraz w spiralę zadłużenia. Firma uhonorowana Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy działa całkowicie zgodnie z prawem, nie musimy obawiać się w jej przypadku żadnych kruczków w umowach czy niebezpiecznych „haczyków”. To właśnie budowanie wiarygodnej pozycji i zaufania klienta są filarami działalności Ratka.pl, dlatego ogromnie cieszymy się z docenienia nas przez serwis loan-magazine.pl i otrzymania Certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.

 

WWW