BlueCash – Pieniądze prosto i szybko

Ratka.pl – pewna pożyczka

Ratka.pl to marka z ugruntowaną pozycją na rynku pożyczek pozabankowych. Pomogła już wielu osobom, którym z różnych przyczyn potrzebny był szybki przypływ gotówki. Nie bez powodu Ratka.pl otrzymała miano Wiarygodnej Finansowo Firmy, a także mnóstwo innych wyróżnień, podkreślających profesjonalizm jej działania. Dla pożyczkodawcy, takiego jak Ratka.pl najważniejsze jest poszanowanie praw konsumenta oraz rzetelna i skrupulatna analiza zdolności kredytowej każdego klienta. Decyzja kredytowa wydawana jest na podstawie jego wiarygodności, a podpisywana umowa kredytowa spełnia wszystkie wymogi prawne i formalne na co duży wpływ ma przynależność marki do Polskiego Związku Firm Pożyczkowych.

Metody wypłaty środków w Ratka.pl

Osoby korzystające z pożyczki za pośrednictwem Ratka.pl do tej pory mogły wybrać jeden z dwóch sposobów otrzymania pieniędzy. Pierwszy z nich to tradycyjny przelew środków na konto. Jest to wygodne rozwiązanie, jednak czas oczekiwania zależny jest od indywidualnych sesji bankowych (z wyłączeniem weekendów). Druga możliwość to opcja płatna z wykorzystaniem czeku GIRO. Jest on wydawany klientowi przy podpisywaniu umowy i należy go zrealizować w ciągu 7 dni w Banku Pocztowym. Opłata za realizację takiego czeku wynosi 13 zł.

Wygodną alternatywą dla tych dwóch metod jest zupełna nowość zaoferowana przez Ratka.pl, czyli system Bluecash. Jest to także usługa płatna, jednak jej koszt to zaledwie 3 zł, a pieniądze mogą pojawić się na koncie już w ciągu 3 godzin. Szybkość działania systemu opiera się na przelewach wewnętrznych. Firma Blue Media – dostawca usługi Bluecash posiada rachunki we wszystkich popularnych bankach. Ratka.pl po podpisaniu umowy kredytowej z klientem wysyła informację do Blue Media, a wówczas firma ta realizuje błyskawiczny przelew z odpowiedniego rachunku.

Pożyczka ratalna na Twoim koncie

Jeżeli szukasz odpowiedniego dla siebie rozwiązania finansowego w postaci pożyczki pozabankowej to ratka umożliwia Ci dostęp do pożyczki ratalnej w wysokości nawet 10000 złotych, gdzie zobowiązanie do spłaty możesz rozłożyć sobie nawet na 24 miesiące. Wszystko odbywa się online, czyli bez zbędnych formalności, rozmów z doradcami czy załatwianiem całej papierologi, często wymaganej w innych instytucjach finansowych.
Dzięki współpracy Ratka.pl i Blue Media, klienci potrzebujący pilnie pożyczki mogą szybko i bez zbędnych formalności otrzymać pożyczone pieniądze na dowolny cel!