Wypłata czekiem GIRO na poczcie

Biorąc pożyczkę nie zawsze chcemy by pieniądze trafiły na nasz rachunek bankowy. Nie wszyscy też posiadają konta bankowe, na które firma pożyczkowa mogłaby wysłać pieniądze. Do tej pory tacy klienci nie mogli brać pożyczek, jednak Ratka.pl znalazła rozwiązanie tego problemu!

Wypłata GIRO

Na ratka.pl cały czas pracujemy nad ułatwieniem całego procesu związanego z przyznawaniem pożyczek i słuchając sugestii naszych klientów, wychodzimy do Was obecnie z nowym rozwiązaniem. Choć zasady weryfikacji oraz ubiegania się o pożyczkę online nie uległy zmianie – nie oznacza to natomiast, że nie mamy dla Was pewnej niespodzianki.

Wielu klientów pytało nas o możliwość otrzymania środków w inny sposób niż tylko przelewem na konto (nie wszyscy je zresztą mają, jak np. były polski premier). Ty również nie chcesz otrzymać przyznanej pożyczki na rachunek bankowy? Nic prostszego, przekażemy Ci ją za pośrednictwem czeku GIRO. Pamiętaj tylko, aby w obrębie formularza zaznaczyć preferowaną formę wypłaty:

1. Przelew na konto
2. Wypłata czekiem GIRO

W przypadku dokonania wypłaty środków za pośrednictwem GIRO do umowy generowany jest dodatkowy dokument pozwalający na realizację czeku, z którym klient musi udać się do urzędu pocztowego.

Żadnych dodatkowych opłat

Przy wyborze – przelew na konto – klient jest zobligowany do uprzedniego potwierdzenia numeru rachunku bankowego, na które zostaną przekazane środki. Odbywa się to za pomocą przelewu 1 zł na nasze konto w ramach opłaty weryfikacyjnej, czyli dokładnie tak samo jak było do tej pory.

Aby wypłacić środki za pośrednictwem GIRO, nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. Wszystko zależy od Twojej woli odnośnie tego, w jaki sposób chcesz otrzymać pieniądze… I od tego czy chce Ci się iść na pocztę. W dodatku wybór otrzymania środków za pomocą wypłaty czekiem GIRO kosztuje jedynie 13 zł! To unikatowe rozwiązanie wdrożyliśmy specjalnie z myślą o naszych klientach, jako jedna z pierwszych firm pożyczkowych w Polsce.

Klient nie ponosi doadtkowych opłat w związku z realizacją czeku GIRO, a 13 zł które musi zapłacić za otrzymanie pożyczki czekiem GIRO jest doliczane do pierwszej raty zobowiązania.

Wypełnij wniosek i skorzystaj z atrakcyjnych warunków pożyczki ratka