Ratka.pl Cup 2018 już niebawem!

Już niedługo odbędzie się druga edycja turnieju nożnej piłki plażowej – Ratka.pl Cup. W rozgrywce udział wezmą młodzi piłkarze z rocznika 2007. Podczas turnieju na boisku pojawi się 8 drużyn z Warmii i Mazur, w tym dwa zespoły ze Stomilu Olsztyn.

Ratka.pl Cup 2018 – kiedy, gdzie i dla kogo?

Ratka.pl Cup to turniej piłki nożnej plażowej. Skierowany jest do najmłodszych i najbardziej utalentowanych zawodników zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej. Druga edycja imprezy odbędzie się już tego lata w CRS Ukiel w Olsztynie. W turnieju weźmie udział 8 drużyn z Warmii i Mazur, w tym dwie ze Stomilu Olsztyn.

Z racji, że rozgrywki cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko uczestników, ale także zgromadzonych kibiców, będą oni mogli spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym boisku. Mecz młodych zawodowców będzie odbywał się równolegle z rozgrywkami amatorów. To według prezesa Akademii Sportu Stomil Olsztyn – Roberta Knothe, najlepsze rozwiązanie, ponieważ miłośników piłki nożnej jest w regionie coraz więcej, a nie wszyscy mogą wziąć udział w meczu. Pierwszeństwo na boisku ma rocznik 2007, jednocześnie drużyny, z którymi podpisane zostały umowy partnerskie.

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej patronatem Ratka.pl Cup 2018

Cieszący się dużym zainteresowaniem turniej Ratka.pl Cup 2018 został objęty patronatem Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Promocją medialną zajęła się Gazeta Olsztyńska, Radio Eska, stomil.olsztyn.pl oraz sport.egit.pl. Choć zeszłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła w Centrum Rekreacji i Sportu w Olsztynie ogromną ilość miłośników piłki nożnej, jesteśmy pewni, że tym razem będzie ich więcej.