Wakacje nad Bałtykiem – ratka wylicza

ile kosztują wakacja

Skąpana słońcem plaża, woda i błogie lenistwo – jedni Polacy uznają, że udane wakacyjne wojaże są możliwe jedynie za granicą naszego kraju. Dla innych letni odpoczynek to  synonim pobytu nad polskim morzem. Jedni i drudzy mają ze sobą coś wspólnego – miejsce urlopu wybierają ze względu na cenę. Czy rzeczywiście korzystniej jest spędzić urlop w  egzotycznej  scenerii,  czy  też  stan  portfela  w  mniejszym  stopniu  obciąży  pobyt  nad  Bałtykiem? Wcielając  się  w  kilka  typów  wczasowiczów,  obraliśmy  jeden  z  popularniejszych kierunków nad polskim morzem, aby sprawdzić, ile zapłacimy za wakacje na rodzimej plaży. Jedziemy z Wrocławia do Kołobrzegu!

Koszt wakacji dla pary studentów

para studentów

Wiek poniżej 26 lat ma niewątpliwie swoje zalety, które można wykorzystać wybierając się na wakacyjne wojaże nad polskie morze. Jednak w przypadku studentów, którzy dopiero rozpoczynają życie na własny rachunek, nawet najmniejszy wydatek może okazać się kłopotliwy. Jak zorganizować upragniony wakacyjny wyjazd, a przy tym nie wydać wszystkich oszczędności? Dobrym pomysłem będzie postaranie się o pożyczkę ratalną, która pozwoli na bezstresowe sfinansowanie nadbałtyckich wakacji. Idealną ofertę odnajdziemy za pomocą porównywarki pożyczkowej.

Koszt wakacji dla młodej pary

para młoda

Młoda para tuż po ślubie, która na zakwaterowanie musi przeznaczyć już ok. 1680 zł, wyda znacznie więcej niż para studentów. Dorosłe życie rządzi się swoimi prawami i choć większość dorosłych osób ma pieniądze na wczasy, to z trudem przychodzi ich wydawanie. W tym przypadku również pomoże zastrzyk gotówki od firmy pozabankowej, lecz należy pamiętać, by pożyczki zawsze spłacać na czas.

Koszt wakacji dla małżeństwa z jednym dzieckiem

małżeństwo z jednym dzieckiem

Gdy wyjeżdżamy na wakacje, chcemy ten czas maksymalnie wykorzystać i nie przejmować się kłopotami, a szczególnie tymi finansowymi. W miarę powiększania się rodziny, koszty wakacji rosną i coraz trudniej jest im sprostać. Warto więc mieć w zapasie gotówkę, która pomoże w finansowaniu bieżących wakacyjnych wydatków. W takim wypadku świetnie sprawdzą się pożyczki ratalne. Nawet jeśli szykują nam się w najbliższym czasie większe inwestycje, to warto rozejrzeć się za ofertą pożyczki za raty – sprawdź jak za pomocą pożyczki ratalnej sfinansować większe wydatki.

Koszt wakacji dla małżeństwa z dwójką dzieci

małżeństwo z dwójką dzieci

Nadmorskie kurorty nie pomagają w oszczędzaniu, gdyż kuszą coraz to piękniejszymi pamiątkami i gadżetami, którym dzieci nie potrafią się oprzeć. Warto pomyśleć więc o zewnętrznym dofinansowaniu w postaci pozabankowej pożyczki online.

Koszt wakacji dla emerytów

starsze małżeństwo

Nadmorskie kurorty w Polsce ponownie będą przychylne naszemu portfelowi… na emeryturze. Wakacje na takim etapie życia mogą przypominać te z czasów młodości. Jednak i teraz możemy potrzebować małego dofinansowania na wakacyjny wypoczynek. Rozwiązaniem również może okazać się pożyczka pozabankowa. Sprawdź, czy wiek ma wpływ na przyznanie pożyczki ratalnej.

Wakacje w każdym wieku

Do odpoczynku ma prawo każdy i z tego prawa powinniśmy korzystać jak najczęściej. Czasem nawet weekendowy wyjazd za miasto potrafi zdziałać cuda. Jedyną przeszkodą są zazwyczaj pieniądze, które jak nic innego potrafią zahamować nasz entuzjazm. W wypadku, gdy nasz domowy budżet nie udźwignie kolejnego wyjazdu, warto pomyśleć o atrakcyjnym dofinansowaniu, którym na pewno jest pożyczka ratalna. Wiele osób zastanawia się, czy pożyczki pozabankowe są bezpieczne. Ich obawy są niepotrzebne, ponieważ branża pożyczkowa proponuje godne zaufania rozwiązania finansowe. Jednak kiedy pożyczymy, musimy również oddać. Przed wzięciem na siebie zobowiązania należy zastanowić się, czy stać nas na pożyczkę ratalną i czy na pewno uda nam się spłacić ją w wyznaczonym terminie.