Pożyczka ratalna roku – nominacja dla ratka

Wyróżnienie dla pożyczki ratka.pl

nominacja pozyczka ratalna roku
Codziennie obdarzacie nas zaufaniem korzystając z oferty naszej pożyczki ratalnej ratka.pl. Niezmiernie nam jest miło poinformować Was o fakcie, iż właśnie nasza pożyczka znalazła się wśród nominowanych do głównej nagrody w kategorii „pozabankowa pożyczka ratalna roku” w konkursie Loan Magazine Awards 2015 organizowanym przez serwis Loan Magazine.pl

Loan Magazine Awards 2015

Gala „Loan Magazine Awards 2015” ma na celu wyłonienie najlepszych pożyczek oferowanych na polskim rynku pozabankowym w 2015 roku. Nagrodzone zostaną marki pożyczkowe, które w szczególny sposób wyróżniają się swoją aktywnością na tle konkurencji, a tym samym zwiększają transparentność całej branży.

Rozdanie nagród Loan Magazine Awards 2015 odbędzie się 11 lutego 2016 roku w Hotelu Mercure we Wrocławiu. Podczas gali nie zabraknie aukcji, w trakcie której będzie można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na pomoc dla Leona!

Pożyczka na raty

odpowiedzialny-pozyczkodawca-loan-magazinePożyczka ratalne ratka.pl to oferta dla wszystkich, którzy szukają prostego i przede wszystkim taniego sfinansowania swoich potrzeb. Na ratka uzyskacie pożyczkę do kwoty 10000 zł rozłożoną nawet na 24 miesiące. Ratka.pl może pochwalić się również faktem posiadania certyfikatu odpowiedzialnego pożyczkodawcy Loan Magazine.

Bardzo również gorąco zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi cyklicznymi poradami publikowanymi na blogu firmowym ratka.pl